Wynajem sal na imprezy okolicznościowe - urodziny, półmetki, bale

Sala Widowiskowa –  sprawdza się podczas organizacji dużych uroczystości. Przy stołach może zasiąść 80 do 100 osób. Nawet przy maksymalnym zapełnieniu pozostaje dość wolnego parkietu, aby na sali swobodnie można było się bawić.

W sali znajduje się podwyższona sceny. Można ją wykorzystać na karaoke lub jeśli w czasie imprezy muzyką będzie zajmował się  DJ  tam ulokuje się ze swoim mikserem. Możemy zapewnić profesjonalne oświetlenie. Mamy reflektory, ruchome głowice i inne światła koncertowe, które mogą dodać imprezie wyjątkowego klimatu. Nagłośnienie sprawi, że muzyka brzmieć będzie wyjątkowo czysto a uczestnicy poczują się jak na prawdziwym koncercie. Wystarczy przygotować swojego laptopa z playlistą i jednym ruchem wpiąć się w głośniki.

Do Państwa dyspozycji pozostaje także szatnia z obsługą (przy wynajmach powyżej 25 osób) oraz dodatkowe pomieszczenie, które w trakcie uroczystości może pełnić funkcję zaplecza lub garderoby (jest tam lodówka, czajnik elektryczny czy też mikrofalówka).
Dodatkowym atutem przemawiającym za wybraniem sali w Firleju jest dowolność w wyborze firmy cateringowej. Można też zorganizować poczęstunek we własnym zakresie.

Zespół Firleja zdaje sobie sprawę, że organizacja 18-stki to wyjątkowe wydarzenie, które wspomina się latami. Dlatego dokładamy wszystkich starań, by ta jedyna w swoim rodzaju impreza urodzinowa, przebiegła w jak najlepszej atmosferze.

Organizując imprezę w Klubie Firlej dodatkowo otrzymują od nas Państwo w prezencie:

- podwójny bilet na seans filmowy w Multikinie - Pasaż Grunwaldzki

- podwójną wejściówkę na wybrane wydarzenie organizowane w Klubie

Masz pytania? Chcesz skorzystać z tej oferty?

Wyślij formularz kontaktowy

lub zadzwoń do nas:

71 795 66 67

Do góry