Wynajem sal na imprezy okolicznościowe - urodziny, półmetki, bale

Sala Widowiskowa –  sprawdza się podczas organizacji dużych uroczystości. Przy stołach może zasiąść 80 do 100 osób. Nawet przy maksymalnym zapełnieniu pozostaje dość wolnego parkietu, aby na sali swobodnie można było się bawić.

Sala kameralna  – idealna na potrzeby kameralnego przyjęcia dla maksymalnie 25 osób.

Na większe imprezy, takie jak półmetki czy bale,  możliwy jest wynajem dwóch sal równocześnie: pomieszczą wówczas do 140 osób (z wykorzystaniem krzeseł i stołów).

W obu salach znajdują się podwyższone sceny. Można je wykorzystać na karaoke lub jeśli w czasie imprezy muzyką będzie zajmował się  DJ  tam  ulokuje się ze swoim mikserem. Na sali widowiskowej możemy zapewnić  profesjonalne oświetlenie. Mamy  reflektory, ruchome głowice i inne światła koncertowe, które mogą dodać imprezie wyjątkowego klimatu. Nagłośnienie sprawi, że muzyka brzmieć będzie wyjątkowo czysto a uczestnicy poczują się jak na prawdziwym koncercie. Wystarczy przygotować swojego laptopa z playlistą  i jednym ruchem wpiąć się w głośniki.

Do Państwa dyspozycji pozostaje także szatnia z obsługą (przy wynajmach powyżej 25 osób)  oraz dodatkowe pomieszczenie, które w trakcie uroczystości może pełnić funkcję zaplecza lub garderoby (jest tam lodówka, czajnik elektryczny czy też mikrofalówka).
Dodatkowym atutem przemawiającym za wybraniem sali w Firleju jest dowolność w wyborze firmy cateringowej. Można też zorganizować poczęstunek we własnym zakresie.

Zespół Firleja zdaje sobie sprawę, że organizacja 18-stki to wyjątkowe wydarzenie, które wspomina się latami. Dlatego dokładamy wszystkich starań, by ta jedyna w swoim rodzaju impreza urodzinowa, przebiegła w jak najlepszej atmosferze.

Masz pytania? Chcesz skorzystać z tej oferty?

Wyślij formularz kontaktowy

lub zadzwoń do nas:

71 795 66 67

Do góry